Tlen hiperbaryczny jest lekiem

GABINET TLENOTERAPII
HIPERBARYCZNEJ Gdynia

Umów się na wizytę - zadzwoń

503 504 451

Z

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej

Gdynia, ul. Sambora 69

Gdynia Hiperbaryczna

terapia tlenowa

Podczas zabiegu tlenoterapii pacjent znajdujący się wewnątrz komory hiperbarycznej oddycha czystym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia, co pozwala na lepszą penetrację tlenu do płynów (krwi, osocza, limfy, płynu mózgowo-rdzeniowego) i tkanek organizmu, inicjując procesy samoleczenia. Po przeprowadzeniu procesu natleniania, gdy chore tkanki i narządy otrzymują więcej tlenu, naturalne mechanizmy naprawcze organizmu mogą działać wydajniej i szybciej. Proces regeneracji może zachodzić nawet tam, gdzie dopływ krwi został zahamowany czy utrudniony (w przypadku urazów czy uszkodzeń).

Tlen hiperbaryczny

Tlen hiperbaryczny wzmacnia naturalne procesy obronne i regeneracyjne naszego organizmu, a także stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, co pozwala ograniczyć obszary uszkodzenia tkanek i martwicy.

Leczenie i Odmłodzenie

Hiperbaryczna terapia tlenowa jest nieinwazyjną metodą wspomagająca regenerację tkanek oraz gojenie ran, niwelując stany zapalne powstałe w organizmie oraz pomaga w wielu innych procesach.

Tlenoterapia Hiperbaryczna

Tlenoterapia hiperbaryczna (HBO) jest to metoda leczenia różnych schorzeń polegająca na oddychaniu czystym tlenem w warunkach zwiększonego ciśnienia. Zadbaj o zdrowie z pomocą naszej certyfikowanej, i bezpiecznej komory tlenowej.

Tlen to absolutna podstawa wszelkich procesów życiowych

Tlenoterapia Hiperbaryczna to niesamowita metoda regeneracji całego organizmu i wspomagania leczenia wielu chorób. Tlenoterapia hiperbaryczna jest to oddychanie tlenem o powiększonym stężeniu w warunkach ciśnienia wyższego niż atmosferyczne.

Zapraszamy do nowego gabinetu w Gdyni

Umów się na wizytę - zadzwoń

503 504 451

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej

Gdynia ul Sambora 69

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej
Gdynia / Rumia / Puck

Z nami zregenerujesz swój organizm
i przywrócisz piękno ciała!